Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co chystáme?

1. 8. 2007
Na poslední část projektu KladNá Sezona bychom ještě rádi uchystali nějaké dílny a akcičky, které jsme nepostíhali. Proběhla dílna výtvarná DECOUPAGE.
Někteří z nás pak projevili zájem o dílnu BUBENICKOU s Ivo Batouškem, na které se zatím poctivě pracuje a termín zatím výhledově vypadá první půlku září! Jde o nadplánovou akci, ale třeba se vydaří...
Chystáme se také sejít a pořádně si ZAJAMOVAT. V podstatě je vše připraveno, ale opět hledáme vhodný termín! Už brzy se dozvíte víc! A vítán bude KAŽDÝ, kdo si chce na něco zahrát a pokecat si!
Pokud vše půjde dobře, měli bychom zvládnout i malý FILMOVÝ FESTIVÁLEK na JG, kde by měli být zastoupeni i mladí polští filmaři, tak jestli máte ve svém filmovém archivu něco autorského, honem se mi ozvěte!!!
No a konečně také plánujeme česko-polskou výstavu fotografií, ta je skoro za dvěřmi. Čekáme jen na dovybavení prostor v chodbě MěÚ v ulici Boženy Němcové, kam budou instalovány naše vlastní euroklipy a fotografie tří mladých talentovaných autorů. Karolíny Trudičové, Dominika Škody a Konrada Busse z Kudowy Zdrój.
Tradá! KLA.CE.K FOREVER!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář